בחרו קטגוריה:
כל החוגים
ספורט
פנאי
תרבות
מחול
מוזיקה
בחרו שכבת גיל:
כללי
ילדים
מבוגרים
ילדים
כדוריד בנים/בנות א-ב-ג
יום ד | 13:15
< לפרטים
ילדים
כדוריד ד-ה-ו
יום ד | 11:00
< לפרטים
ילדים
כדוריד בנות ז-ח
יום ה | 15:00
< לפרטים
ילדים
כדוריד בנים ילדים ז
יום ד | 15:00
< לפרטים
ילדים
כדוריד בנים ילדים ח
יום ד | 15:00
< לפרטים
ילדים
כדוריד בנים נוער
יום ה | 15:00
< לפרטים
ילדים
כדורסל בנים/בנות א-ג
יום ד | 13:15
< לפרטים
ילדים
כדורסל ד- ה-ו
יום ד | 15:00
< לפרטים
ילדים
כדורסל תחרותי ז-ח
יום ד | 16:40
< לפרטים
ילדים
כדורסל תחרותי נוער
יום ד | 16:40
< לפרטים
מבוגרים
כדורסל נשים
יום ה | 20:00
< לפרטים
ילדים
בית ספר לכדורגל באר אורה א-ב
יום ה | 17:30
< לפרטים
ילדים
משחקי כדור עובדה
יום ד | 15:40
< לפרטים
ילדים
טניס יהל ילדים
יום ד | 16:40
< לפרטים
ילדים
טניס קטורה ילדים ונוער
יום ג | 18:30
< לפרטים
מבוגרים
טניס קטורה מבוגרים + מתקדמים
יום ג | 18:15
< לפרטים
ילדים
טניס באר אורה ילדים יסודי
יום ד | 18:00
< לפרטים
ילדים
משחקי כדור עובדה
יום ד | 19:00
< לפרטים
מבוגרים
טניס באר אורה מבוגרים
יום ד | 20:15
< לפרטים
ילדים
קפוארה יטבתה א-ה
יום ד | 13:30
< לפרטים
ילדים
קפוארה באר אורה גן חובה + א
יום ד | 16:30
< לפרטים
ילדים
קפוארה באר אורה ב-ה
יום ד | 15:30
< לפרטים
מבוגרים
כדורשת נשים
יום א | 20:00
< לפרטים
מבוגרים
חדר כושר לבני 14 ומעלה-שנתי
יום ה | 15:00
< לפרטים
מבוגרים
חדר כושר לבני 14 ומעלה -חצי שנתי
יום ה | 15:00
< לפרטים
מבוגרים
חדר כושר לבני 14 ומעלה-שלושה חודשים
יום ה | 15:00
< לפרטים
ילדים
רולר א-ב
יום א | 13:15
< לפרטים
ילדים
רולר ג-ד
יום א | 14:00
< לפרטים
ילדים
רולר ה ו ז
יום א | 15:10
< לפרטים
ילדים
רולר א- ד יטבתה
יום א | 16:20
< לפרטים
ילדים
רולר ה-ו-ז יטבתה
יום א | 17:20
< לפרטים
ילדים
רולר באר אורה גן חובה
יום ב | 16:00
< לפרטים
ילדים
רולר באר אורה א ב
יום ב | 14:50
< לפרטים
ילדים
רולר באר אורה ג ד
יום ג | 14:00
< לפרטים
ילדים
רולר הר א-ג
יום ו | 10:00
< לפרטים
ילדים
רולר הר ד-ז
יום ו | 11:00
< לפרטים
מבוגרים
זומבה TRX שלש פעמים בשבוע ראשון רביעי שישי
יום ו | 08:30
< לפרטים
מבוגרים
זומבה TRX פעמיים בשבוע ראשון רביעי
יום ד | 17:00
< לפרטים
מבוגרים
זומבה TRX פעם בשבוע יום שישי
יום ו | 08:30
< לפרטים
מבוגרים
זומבה וכושר לנשים בבאר אורה
יום ב | 06:00
< לפרטים
מבוגרים
זומבה וכושר לנשים בבאר אורה
יום ד | 20:30
< לפרטים
מבוגרים
זומבה וכושר לנשים בבאר אורה
יום ד | 20:30
< לפרטים
ילדים
משחקים בכייף עם כדור באר אורה א-ב
יום ב | 14:00
< לפרטים
ילדים
משחקים בכייף עם כדור באר אורה ג-ד
יום ב | 15:00
< לפרטים
ילדים
משחקים בכייף עם כדור באר אורה ה-ו
יום ב | 16:00
< לפרטים
ילדים
משחקים בכייף עם כדור באר אורה ז-ט
יום ב | 17:00
< לפרטים
ילדים
משחקים בכייף עם כדור באר אורה י-יב
יום ב | 18:00
< לפרטים
ילדים
קרמיקה - כיתות ז ומעלה
יום ד | 13:30
< לפרטים
מבוגרים
קרמיקה מבוגרים
יום ד | 17:00
< לפרטים
ילדים
ציור-כיתות ז ומעלה
יום ד | 13:30
< לפרטים
מבוגרים
ציור-מבוגרים
יום ג | 16:00
< לפרטים
ילדים
רכיבה- כל הגילאים
יום ג | 13:15
< לפרטים
מבוגרים
יוגה קלה- מבוגרים ימי שני וחמישי
יום ה | 17:30
< לפרטים
מבוגרים
יוגה דינאמית- מבוגרים ימי שני וחמישי
יום ה | 18:30
< לפרטים
מבוגרים
יוגה קלה פעם בשבוע
יום ה | 17:30
< לפרטים
מבוגרים
יוגה דינמית פעם בשבוע
יום ה | 18:30
< לפרטים
מבוגרים
פלדנקרייז-מבוגרים
יום ד | 16:30
< לפרטים
מבוגרים
פילאטיס פעם בשבוע
יום א | 16:45
< לפרטים
מבוגרים
פילאטיס- מתחילים-דו שבועי
יום א | 16:45
< לפרטים
מבוגרים
פילאטיס- מתקדמים-דו שבועי
יום א | 17:45
< לפרטים
מבוגרים
אנסמבל רנות
יום ג | 17:15
< לפרטים
ילדים
גאז א-ג
יום ב | 13:15
< לפרטים
ילדים
גאז ד-ו
יום ה | 13:15
< לפרטים
ילדים
גאז ז-ט
יום א | 14:00
< לפרטים
ילדים
גאז-לירי י-יב
יום ב | 15:30
< לפרטים
ילדים
מודרני ד-ו
יום ד | 11:00
< לפרטים
ילדים
מודרני ז-ט
יום ד | 14:00
< לפרטים
ילדים
מודרני י-יב
יום ד | 15:30
< לפרטים
ילדים
בלט ד-ו
יום ד | 12:00
< לפרטים
ילדים
בלט ז-ט
יום ד | 15:15
< לפרטים
ילדים
בלט י-יב
יום ד | 16:30
< לפרטים
ילדים
להקת מחול ייצוגית
יום ה | 14:30
< לפרטים
ילדים
להקת מחול צעירה
יום ה | 15:30
< לפרטים
ילדים
חיים בתנועה
יום ד | 12:00
< לפרטים
ילדים
תופים - עמרי אלון
יום א | 08:40
< לפרטים
ילדים
גיטרה בס - יהונתן קהתי
יום ג | 08:40
< לפרטים
ילדים
פסנתר ליווי / קלידים - יהונתן קהתי
יום א | 08:40
< לפרטים
ילדים
פיתוח קול - נטליה בורודה
יום ה | 08:40
< לפרטים
ילדים
כינור - אנה שפירא
יום ג | 08:40
< לפרטים
ילדים
ויולה - אנה שפירא
יום ה | 08:40
< לפרטים
ילדים
צלו - טטיאנה סנדלר
יום ג | 08:40
< לפרטים
ילדים
סקסופון - איתי דיין / נטליה קוזנצובה
יום ה | 08:40
< לפרטים
ילדים
טרומבון / חצוצרה - אדוארד וסט
יום ג | 08:40
< לפרטים
ילדים
הרכב קאמרי - ויקי גורודצקי
יום א | 08:40
< לפרטים
ילדים
אנסמבל קולי ז - ח - ט - גדעון אפרתי
יום ג | 08:40
< לפרטים

צור קשר
ד.נ חבל איילות  
office@matnaseilot.co.il  
08-6355901 
* שדה חובה
שליחה
רוצים לדעת מה קורה בחבל?
הצטרפו לשירות "חדשות החבל בווטסאפ"
* שדה חובה
שליחה
אני מאשר/ת קבלת הודעות